Współpraca

Jak działamy?

Oferujemy pakiety usług jak i możliwość wykonania jednorazowych zleceń. W zależności od preferencji klienta umowa na obsługę stałą podpisana może być na czas określony, nieokreślony lub w formie jednorazowego zlecenia. Umowy stałe zawieramy w postaci abonamentu na wspólnie uzgodniony zakres. Rytm naszej pracy wyznacza kalendarz sprawozdawczy. Od stycznia do marca zajmujemy się sprawozdawczością Państwa działalności. Od kwietnia do grudnia przeprowadzamy audyty.

zobacz więcej
współpraca Investeko Serwis

Co oferujemy?

OBSŁUGA STAŁA

Obsługa stała została podzielona została na pakiety. Pierwszy związany jest konsultacjami prawnymi, drugi jest rozszerzony o obliczanie śladu węglowego, a w ramach trzeciego kompletujemy informacje na potrzeby sprawozdawczości zrównoważonego rozwoju.

USŁUGI DODATKOWE

Są to jednorazowe zlecenia, które zazwyczaj dotyczą zagadnień związanych z prawem ochrony środowiska jak i polityki środowiskowej Unii Europejskiej. Pomagamy w uzyskaniu pozwoleń wodnoprawnych, dokumentacji środowiskowych, dokumentacji na potrzeby certyfikacji BREEAM lub wykonujemy sprawozdania.

współpraca Investeko Serwis

Jakie dajemy korzyści?

Każda z powyższych form współpracy niesie za sobą różne korzyści. Umowę stałą podpisujemy z klientami, którzy ceniąc naszą dostępność, chcą powierzyć nam realizację obowiązków w zakresie ochrony środowiska. Zwykle w strukturach organizacyjnych nie zatrudniają komórki zajmującej się zagadnieniami środowiskowymi, a obowiązki z tym związane delegowane są do technicznego personelu średniego i wyższego szczebla. Umowy jednorazowe podpisywane są z klientami, którzy najczęściej samodzielnie realizują obowiązki, ale potrzebują wsparcia w wykonaniu zadań pojawiających się czasowo. Dotyczyć to może certyfikacji BREEM, przygotowania raportu ESG, przygotowania dokumentacji na potrzeby wykonania operatu wodnoprawnego lub uzyskania innych niezbędnych decyzji.

Ile to kosztuje?

Opłata za nasze usługi kształtowana jest przede wszystkim przez wielkość wpływu Państwa przedsiębiorstwo na środowisko. Wyceny wykonujemy bezpłatnie i zachęcamy do kontaktu przez formularz.

MASZ PYTANIA?

Skontaktuj się z nami

Formularz kontaktowy