2017

Aktualne szkolenia dla przedsiębiorców

12 kwietnia w naszej siedzibie odbyło się szkolenie pt. Decyzja środowiskowa w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie od 1 stycznia 2017 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w spotkaniu, wymianę cennych doświadczeń, a przy tym bardzo miłe towarzystwo. Szkolenia są jednym z kluczowych celów naszego działania, którym jest wsparcie przedsiębiorców, w tym przypadku zmierzające do minimalizacji negatywnych skutków tych zmian w prawie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz wymaganiom, jakie stawia przed Państwem nowelizacja ustawy OOŚ, Investeko Serwis Sp. z o.o. zaprasza na kolejne szkolenie skierowane do architektów, generalnych wykonawców, deweloperów, zarządców nieruchomości, doradców inwestycyjnych, pracowników firm zarządzających projektami, prawników.

Rozpoczynamy także nowy cykl szkoleń na temat obowiązków z zakresu ochrony środowiska w świetle aktualnych wymagań prawnych skierowanych do przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w firmie. Dzięki szkoleniu uczestnicy zapoznają się z wymaganiami jakie na przedsiębiorców nakładają obowiązujące przepisy prawne z zakresu ochrony środowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą szkoleniową. Wyznaczyliśmy kolejne terminy szkoleń!

http://ieserwis.pl/szkolenia/