Szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Oferta szkoleń

Celem Investeko Serwis jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie ochrony środowiska. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia m.in. z zakresu obowiązków prawnych wynikających z przepisów ochrony środowiska, gospodarki odpadami, gospodarki wodnej, ekologii.

Nasze szkolenia prowadzone są w najlepszych hotelach i centrach konferencyjnych w całej Polsce, a także w nowo powstałym Centrum Badawczo-Rozwojowym Investeko w Świętochłowicach.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Dodatkowym atutem jest doskonałe usytuowanie siedziby w samym centrum aglomeracji śląskiej, oddalonej zaledwie 7 km od Katowic. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nieodpłatnie miejsca parkingowe przed siedzibą naszej firmy. Parking jest monitorowany. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi na Śląsku.

Szkolenia prowadzą najlepsi prelegenci, wśród których są doświadczeni eksperci, praktycy oraz analitycy, a także pracownicy organów państwowych. Tworzymy indywidualne oferty dostosowane do potrzeb, życzeń oraz założeń budżetowych naszych Klientów. Organizowane przez nas szkolenia podnoszą kompetencje pracowników i właścicieli firm. Gwarantujemy zaangażowanie naszego zespołu w organizację szkoleń oraz pełen profesjonalizm w obsłudze.

 

Odpowiednio dobrane materiały szkoleniowe, dyskusje oraz praktyczne ćwiczenia warsztatowe są doskonałym uzupełnieniem części teoretycznej naszych szkoleń. Szkolenia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość pełnego zaangażowania się w prowadzone szkolenie. Na prośbę Zamawiającego tworzymy specjalnie opracowane przez prowadzących quizy, mające na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczestnika po zakończeniu szkolenia.

Oprócz oferty szkoleń otwartych organizujemy także szkolenia zamknięte, których tematykę dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta, uwzględniając przy tym profil działalności firmy oraz specyfikę branży. Szkolenia zamknięte możemy zorganizować w naszych salach, w siedzibie firmy Klienta lub wyznaczonym mieście – wówczas zadbamy o dobór odpowiedniego miejsca.

 

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla pracowników swojej firmy, skontaktuj się z nami!

biuro@investeko.pl

tel. 32 258 55 80 lub 533 317 781

 

 

Harmonogram szkoleń

Temat szkoleniaMiejsceData
Gospodarka odpadami w obiektach wielkopowierzchniowychWarszawa30.11-01.12.2018 r.
Gospodarka wodno-ściekowa w świetle nowej ustawy Prawo wodneŚwiętochłowice30.11. 2018 r.
Warsztaty: Opłaty za gospodarcze korzystanie ze środowiskaŚwiętochłowice30.11. 2018 r.
13.12.2018 r.
Warsztaty: Zasady raportowania do Krajowej bazy KOBIZEŚwiętochłowice
30.11. 2018 r.
13.12.2018 r.
Szkolenia wewnętrzne

Regulamin szkoleń organizowanych przez Investeko Serwis Sp. z o.o.

Jeśli chciałbyś wziąć udział w szkoleniu, ale nie pasuje Ci termin, miejsce lub nie ma wolnych miejsc - wypełnij poniższy formularz, a my odezwiemy się, gdy będziemy organizować szkolenie spełniające Twoje wymagania!

Jeśli zdecydujesz się przyjechać na szkolenie do Świętochłowic, pomożemy Ci w organizacji noclegu. Zachęcamy także do skorzystania z okazji i zwiedzenia okolicznych zabytków, których w okolicy naszej firmy nie brakuje. Godne polecenia jest przede wszystkim Muzeum Powstań Śląskich oraz odrestaurowane wieże KWK Polska znajdujące się tuż przy naszej siedzibie, które są wizytówką miasta Świętochłowice.

 

Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi miastami Górnego Śląska. Dojazd ułatwia biegnąca przez Świętochłowice Drogowa Trasa Średnicowa oraz bliskie połączenie z autostradą A4. Niedaleko siedziby Investeko Serwis znajduje się przystanek kolejowy.

Kalendarz szkoleń

Ładuję… Ładuję…

VOUCHERY SZKOLENIOWE

Proponujemy Państwu zakup voucherów szkoleniowych.

Dlaczego warto? Voucher daje możliwość zaksięgowania kosztów z budżetu bieżącego roku i wykorzystania ich w roku 2018 (do 1 czerwca 2018 r.), zachowując przy tym swobodę w wyborze terminu, tematu oraz uczestników szkolenia. Zakup vouchera wiąże się także z korzystnymi zniżkami na szkolenia.

Rozwój własnych kompetencji, kwalifikacji i umiejętności to najlepsza inwestycja. Można go realizować poprzez nieustanne doszkalanie się. Voucher to wyjątkowy prezent dla pracowników, dla bliskiej osoby, koleżanki, kolegi z pracy lub z uczelni.

Wszelkie akcje promocyjne organizowane przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. łączą się z rabatami Voucherów -10% oraz Voucherów Lojalnościowych!

W celu zakupu Voucherów Szkoleniowych należy przesłać zamówienie drogą mailową.

 

VOUCHER SZKOLENIOWY -10%

Warunkiem skorzystania z Vouchera Szkoleniowego - 10% jest zgłoszenie się minimum 4 osób z jednej firmy na jedno szkolenie (jeden temat i termin).

VOUCHER SZKOLENIOWY PREMIUM

Zaplanuj edukację zawodową pracowników swojej firmy. Voucher Premium jest doskonałą formą premiowania zespołu. Voucher Premium daje gwarancję stałej ceny. W sytuacji, gdy cena szkolenia wzrośnie, wykupiony wcześniej Voucher Premium pozostaje nadal ważny. Cena Vouchera Szkoleniowego Premium ustalana jest indywidualnie!

VOUCHER LOJALNOŚCIOWY

Każda osoba, która weźmie udział w naszym szkoleniu, otrzymuje Voucher Lojalnościowy na następne szkolenie.

Voucher Lojalnościowy jest przeznaczony dla Klientów, którzy biorąc udział w szkoleniu Investeko Serwis Sp. z o.o. chcą skorzystać z dodatkowych przywilejów.

Najważniejszą korzyścią z użytkowania tego vouchera jest zniżka -20% na kolejne szkolenie. Voucher Lojalnościowy różni się od innych programów lojalnościowych. Nie polega na zbieraniu punktów przez długi okres czasu - zniżka jest przyznawana natychmiast po skorzystaniu z jednego szkolenia. Voucher Lojalnościowy uprawnia do korzystania ze zniżek, jakie zazwyczaj są przydzielane w pakietach szkoleń i abonamentach szkoleniowych, jednak z tą przewagą, że nie ma zobowiązań finansowych i czasowych z tego tytułu - korzystanie z promocji można kontynuować tak długo, jak chcemy i przerwać w każdym momencie. Voucher nie jest jednorazową promocją - każde kolejne szkolenie także będzie nagradzanie zniżką.

Rekomendacje

"Szkolenie przeprowadzone przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. na temat decyzji środowiskowej w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie po 01 stycznia 2017 zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć świadczy o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących. Dział szkoleniowy Investeko dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia."  
Marta Łapińska właściciel KREO_architektura 

"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem prowadzących. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu. Polecam szkolenia w firmie Investeko Serwis Sp. z o.o."

Edyta Sibińska