Szkolenia wewnętrzne

 

Zachęcamy do podwyższania kwalifikacji pracowników Państwa firmy w ramach szkoleń wewnętrznych organizowanych przez Investeko Serwis Sp. z o.o.

W celu uzyskania optymalnej efektywności szkoleń na początku przeprowadzamy analizę potrzeb szkoleniowych Klienta. Zakres szkolenia ściśle dostosowujemy do specyfiki działalności firmy Klienta, dobierając  przy tym odpowiednie metody i przykłady. Szkolenie przeprowadzamy w dogodnym dla Klienta terminie i miejscu (siedziba, oddział Państwa firmy lub Centrum Badawczo-Rozwojowe INVESTEKO w Świętochłowicach). Cena szkolenia jest ustalana indywidualnie (koszt szkolenia wewnętrznego może być obniżony nawet  o 40% w porównaniu do sumarycznej ceny szkolenia otwartego z tą samą liczbą uczestników).

Tematyka szkoleń jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb i wymagań Klienta.


 

Agata Minkinia - ukończyła Politechnikę Śląską w Gliwicach na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki z tytułem magistra inżyniera. Do jej zadań należy między innymi: udzielanie merytorycznych konsultacji w zakresie przepisów ochrony środowiska, nadzorowanie działań przedsiębiorców w zakresie przestrzegania przez nich obowiązków wynikających z wyżej wymienionych przepisów, a także przeprowadzanie audytów. Specjalizuje się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych pod kątem przestrzegania w nich przepisów Ustawy o odpadach oraz aktów wykonawczych do tej ustawy.

Rekomendacje

"Szkolenie przeprowadzone przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. na temat decyzji środowiskowej w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie po 01 stycznia 2017 zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć świadczy o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących. Dział szkoleniowy Investeko dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia."  
Marta Łapińska właściciel KREO_architektura 

"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem prowadzących. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu. Polecam szkolenia w firmie Investeko Serwis Sp. z o.o."

Edyta Sibińska


Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz podzielić się swoimi uwagami, zapraszamy do kontaktu z nami.