Szkolenie

Opakowania i odpady opakowaniowe - wymagania prawne w zakresie ochrony środowiska

Szczegóły już wkrótce!


PROGRAM SZKOLENIA


Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za ochronę środowiska w firmie.


PROWADZĄCA SZKOLENIE

Agata Minkinia - ukończyłam Politechnikę Śląską w Gliwicach na Wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki z tytułem magistra inżyniera. Do moich zadań należy między innymi: udzielanie merytorycznych konsultacji w zakresie przepisów ochrony środowiska, nadzorowanie działań przedsiębiorców w zakresie przestrzegania przez nich obowiązków wynikających z wyżej wymienionych przepisów, a także przeprowadzanie audytów. Specjalizuję się w obsłudze obiektów wielkopowierzchniowych pod kątem przestrzegania w nich przepisów Ustawy o odpadach oraz aktów wykonawczych do tej ustawy.

Świętochłowice

Data szkolenia: 14 listopada 2017 r., godz. 10:00

Miejsce: Centrum badawczo-rozwojowe INVESTEKO, ul. Wojska Polskiego 16G, Świętochłowice

Cena: 590 zł netto (cena zawiera: uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe, dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia, serwis kawowy)

Rekomendacje

"Szkolenie przeprowadzone przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. na temat decyzji środowiskowej w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie po 01 stycznia 2017 zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć świadczy o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących. Dział szkoleniowy Investeko dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia."  
Marta Łapińska właściciel KREO_architektura 

"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem prowadzących. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu. Polecam szkolenia w firmie Investeko Serwis Sp. z o.o."

Edyta Sibińska


Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz podzielić się swoimi uwagami, zapraszamy do kontaktu z nami.