Szkolenie

Decyzja środowiskowa w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie od 1 stycznia 2017 r.

Tematyka szkolenia została opracowana ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień istotnych z punktu widzenia przygotowania inwestycji na etapie jej planowania, projektowania i uzgadniania.

PROGRAM SZKOLENIA

1. Wprowadzenie
2. Decyzja środowiskowa – podstawy prawne
3. Istotne zmiany w ustawie OOŚ po 1 stycznia 2017 r.
4. Istotne braki w projekcie, które mogą wpłynąć na odmowę wydania decyzji środowiskowej
5. Miejsce decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach w harmonogramie inwestycyjnym
6. Panel dyskusyjny


Szkolenie skierowane jest do architektów, generalnych wykonawców, deweloperów, zarządców nieruchomości, doradców inwestycyjnych, pracowników firm zarządzających projektami, prawników.


PROWADZĄCY SZKOLENIE

Katarzyna Janik – od wielu lat związana z ochrona środowiska, autor i koordynator wielu dokumentacji środowiskowych w różnych dziedzinach, zarówno zadań infrastrukturalnych (lotniska, drogi, linie el-mag), przemysłu (zakłady produkcyjne), gospodarki odpadami (spalarnie) jak i tematach akustycznych. Doświadczony szkoleniowiec.

Justyna Pogan – z ochroną środowiska związana od początku swojej kariery zawodowej. Z powodzeniem przeprowadza inwestycje przez proces oceny oddziaływania na środowisko. Autor i współautor m. in. raportów o oddziaływaniu na środowisko, prognoz oddziaływania na środowisko, analiz formalno-prawnych.

Rekomendacje

"Szkolenie przeprowadzone przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. na temat decyzji środowiskowej w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie po 01 stycznia 2017 zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć świadczy o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących. Dział szkoleniowy Investeko dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia."  
Marta Łapińska właściciel KREO_architektura 

"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem prowadzących. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu. Polecam szkolenia w firmie Investeko Serwis Sp. z o.o."

Edyta Sibińska


Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub chcesz podzielić się swoimi uwagami, zapraszamy do kontaktu z nami.