Szkolenia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową.

Oferta szkoleń

Celem Investeko Serwis jest wszechstronne wspieranie Klientów w dziedzinie ochrony środowiska. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia m.in. z zakresu obowiązków prawnych wynikających z przepisów ochrony środowiska, gospodarki odpadami, gospodarki wodnej, ekologii.

Nasze szkolenia prowadzone są w najlepszych hotelach i centrach konferencyjnych w całej Polsce, a także w nowo powstałym Centrum Badawczo-Rozwojowym Investeko w Świętochłowicach.

Posiadamy dwie klimatyzowane sale szkoleniowe wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Dodatkowym atutem jest doskonałe usytuowanie siedziby w samym centrum aglomeracji śląskiej, oddalonej zaledwie 7 km od Katowic. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nieodpłatnie miejsca parkingowe przed siedzibą naszej firmy. Parking jest monitorowany. Współpracujemy z najlepszymi firmami cateringowymi na Śląsku.

Szkolenia prowadzą najlepsi prelegenci, wśród których są doświadczeni eksperci, praktycy oraz analitycy, a także pracownicy organów państwowych. Tworzymy indywidualne oferty dostosowane do potrzeb, życzeń oraz założeń budżetowych naszych Klientów. Organizowane przez nas szkolenia podnoszą kompetencje pracowników i właścicieli firm. Gwarantujemy zaangażowanie naszego zespołu w organizację szkoleń oraz pełen profesjonalizm w obsłudze.

 

Odpowiednio dobrane materiały szkoleniowe, dyskusje oraz praktyczne ćwiczenia warsztatowe są doskonałym uzupełnieniem części teoretycznej naszych szkoleń. Szkolenia odbywają się w małych grupach, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość pełnego zaangażowania się w prowadzone szkolenie. Na prośbę Zamawiającego tworzymy specjalnie opracowane przez prowadzących quizy, mające na celu sprawdzenie wiedzy i umiejętności uczestnika po zakończeniu szkolenia.

Oprócz oferty szkoleń otwartych organizujemy także szkolenia zamknięte, których tematykę dostosowujemy indywidualnie do wymagań Klienta, uwzględniając przy tym profil działalności firmy oraz specyfikę branży. Szkolenia zamknięte możemy zorganizować w naszych salach, w siedzibie firmy Klienta lub wyznaczonym mieście – wówczas zadbamy o dobór odpowiedniego miejsca.

 

Jeśli chcesz zorganizować szkolenie zamknięte dla pracowników swojej firmy, skontaktuj się z nami!

biuro@investeko.pl

tel. 32 258 55 80 lub 533 317 781

 

 

Rekomendacje

"Szkolenie przeprowadzone przez firmę Investeko Serwis Sp. z o.o. na temat decyzji środowiskowej w procesie inwestycyjnym w świetle zmian, które weszły w życie po 01 stycznia 2017 zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym i w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia zajęć świadczy o dużym zaangażowaniu, wysokich umiejętnościach zawodowych i interpersonalnych prowadzących. Dział szkoleniowy Investeko dostarcza najnowszej wiedzy w sposób zrozumiały i godny polecenia."  
Marta Łapińska właściciel KREO_architektura 

"Szkolenie zostało przygotowane i przeprowadzone profesjonalnie z dużym zaangażowaniem prowadzących. Prowadzący wykazali się doskonałą znajomością tematu. Polecam szkolenia w firmie Investeko Serwis Sp. z o.o."

Edyta Sibińska