Pomagamy firmom działać w zgodzie z wymogami prawa ochrony środowiska i polityki środowiskowej UE

W czym możemy pomóc?

IEserwis w liczbach

Obsługiwanych obiektów

Rocznie wykonanych audytów

Rocznie wykonanych zleceń

Kompleksowe podejście do współpracy

współpraca pakiety
współpraca pakiety

Kim jesteśmy?

Investeko Serwis Sp. z o.o. już od ponad 20 lat świadczy usługi w zakresie doradztwa środowiskowego dla klientów korporacyjnych oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Wyspecjalizowaliśmy się w usługach konsultingowych w zakresie prawa ochrony środowiska, zwłaszcza w następujących obszarach: gospodarka odpadami, emisja zanieczyszczeń pyłowo-gazowych, gospodarka wodna, emisja hałasu i gospodarka opakowaniami. Przygotowujemy w imieniu naszych klientów sprawozdania lub oświadczenia. Pomagamy w opracowaniu dokumentacji na potrzeby certyfikacji BREEAM oraz wykonywaniu analiz środowiskowych.

Wartości, które są ważne dla naszej firmy to środowisko, komfort klientów i działanie w zgodzie z często zmieniającymi się przepisami. Dążymy do tego, aby biznes naszych klientów realizowany był w zgodzie z regulacjami na szczeblu krajowym i europejskim. Dlatego każdy z nich może liczyć na wsparcie opiekuna. Jesteśmy cenieni za elastyczność, umiejętność budowania trwałych relacji oraz poczucie bezpieczeństwa jakie daje klientom nasza praca

Należymy do grupy kapitałowej Investeko S.A

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ pracownicy Investeko Serwis

Co mówią o nas nasi klienci

Wszystkie dotychczas powierzone obowiązki były wykonywane terminowo i sumiennie. Nasza współpraca przebiega sprawnie i z dużym zaangażowaniem. Zaletą firmy jest profesjonalny zespół, posiadający wysokie kwalifikacje oraz indywidualne podejście do klienta

Factory Gliwice

Firma z powodzeniem i profesjonalizmem realizuje powierzone zadania, wykazuje daleko posuniętą aktywność, bierze czynny udział we wszystkich aspektach funkcjonowania obiektu, które spójne są z przedmiotem działalności Investeko Serwis.

Neptune Kraków Sp. z o.o

Firmę cenimy za rzetelność i profesjonalizm w realizacji powierzonych obowiązków. Firma jest godna polecenia jako specjalista w swojej branży.

Depenbrock Polska Sp. z o.o., Sp. K.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje obsługa stała?

Koszty obsługi stałej ustalane są indywidualnie w oparciu o skalę korzystania Klienta ze środowiska. Na jej wysokość wpływają następujące czynniki: zakres zleconych usług oraz sposób realizacji audytu (on-line lub stacjonarny). Zależy nam, aby jak największa liczba przedsiębiorców prowadziła działalność zgodnie z prawem ochrony środowiska. Usługa stała z dyspozycyjnością opiekuna została skalkulowana poniżej kosztów utrzymania jednostki zajmującej się ochroną środowiska.

Czy firma przeprowadza audyt w miejscu prowadzenia działalności?

Zachęcamy do tego, bo tylko wówczas mamy okazję przyjrzeć się czy prawidłowo realizują Państwo obowiązki związane z ochroną środowiska. Na życzenie klienta wykonujemy również audyty zdalnie - za pomocą wideokonferencji. Na koniec audytu otrzymasz protokół - spersonalizowaną pigułkę wiedzy nt. obowiązków względem prawa ochrony środowiska.

Jaki jest czas wykonania dokumentacji na zlecenie?

Część zlecanych nam dokumentacji podlega pod kodeks postępowania administracyjnego. Jest to przewidziany ustawowo czas w trakcie którego organ zapoznaje się z dokumentacją, wnosi do niej uwagi lub czeka na opinie innych organów. Czas trwania powyższej procedury nie podlega skróceniu. Nasz zespół stara się wykonywać zlecenia w terminie uzgodnionym z Zleceniodawcą.

Czy wycena usług jest płatna?

Nie. Zanim złożymy klientowi ofertę musimy poznać jego działalność. Dlatego wycena jest bezpłatna. W tym celu zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego.

Ile czasu będę czekał na ofertę?

Oferty wykonujemy w ciągu 3 dni roboczych.

Nie interesują mnie pakiety usług. Czy mogę zamówić konsultacje godzinowe?

Tak. Koszt każdej rozpoczętej godziny konsultacji to 150 zł/h + VAT.

Najnowsze artykuły