O nas

Czyli dlaczego my?

O nas

Specjalizacja daje gwarancję najwyższej jakości, a tym samym komfort. Naszą specjalizacją od 1999 roku jest ochrona środowiska. Znamy potrzeby naszych klientów, zarówno tych, którzy prowadzą małe przedsiębiorstwa, jak i tych zarządzających ochroną środowiska w dużych korporacjach. Badamy je i dopasowujemy rozwiązania tak, by zawsze nasze działania zapewniały maksymalne wsparcie, ale też wymagały minimalnego zaangażowania ze strony naszych Klientów. 

doswiadczenie

Doświadczenie

Przepisy i wymagania w zakresie ochrony środowiska wymagają najwyższej czujności, dbałości, współpracy z urzędami, skutecznych wdrożeń. Pomagamy przedsiębiorcom w tym zakresie od 1999 roku, pracujemy dla ponad 150 podmiotów.

Efekty i komfort

Nasi klienci poszukują takich rozwiązań, żeby obszar ochrony środowiska był w stu procentach zagospodarowany, dopilnowany i zarządzany. Outsourcing ochrony środowiska IE Serwis prowadzimy właśnie w taki sposób, dlatego nasi Klienci zostają z nami na lata.

Broker odpadów

Pomagamy naszym klientom znaleźć najlepsze z punktu widzenia ekonomi i środowiska rozwiązania dla zagospodarowania odpadów. W tym cel wykorzystujemy naszą autorską platformę cegio.pl

Innowacje i CSR

Ochrona środowiska to nasza praca, pasja i przyszłość. Czujemy się za nie odpowiedzialni i chętnie przejmujemy tę odpowiedzialność od naszych Klientów. Robimy też wszystko, by usprawnić procesy związane z realizacją postanowień prawnych.

Za co cenią nas Klienci?

  • Olbrzymie doświadczenie
  • Mocni w przepisach
  • Współpracują z urzędami
  • Skuteczni i dyspozycyjni

Wspólne działania

Jesteśmy członkiem grupy INVESTEKO S.A., zawsze razem dbamy o naszych Klientów.